بهترین و اولین نرم افزار ویرایش ویدئو اندروید با VideoShow Pro - Video Editor

نسخه فول و کرک شده

ویرایش ویدیو در اندروید با برنامه VideoShow Pro – Video Editor کار را بسیار آسان نموده است. این نرم افزار از اولین ها در ساخت و ویرایش ویدیو در سیستم عامل اندروید بوده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به راحتی و بدون هیچ دردسری بصورت حرفه به فیلم و عکس های خود موسیقی و متن دلخواه اضافه کنید. این نرم افزار در محیطی بسیار آسان طراحی شه است. نسخه فول و آنلاک ویرایش ویدیو در اندروید با برنامه VideoShow Pro – Video Editor که در مارکت گوگل به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار به فروش می رسد را میتوانید به رایگان از سایت اپ باران دانلود نمایید و از آن لذت ببرید.

ویرایش ویدیو در اندروید با برنامه VideoShow Pro - Video Editor, Video Maker

جدیدترین نسخه Rocket Music Player Premium اندروید

نسخه فول آنلاک و پرمیوم + تم های جدید

دانلود برنامه راکت پلیر اندروید Rocket Player Music Player Premium برنامه ای برای پخش موسیقی در سیستم عامل اندروید می باشد. این نرم افزار دارای بیش از ۳۰ تم مختلف و زیبا می باشد که جذابیت را برای استفاده کننده دو چندان می نماید. ین نرم افزار در عین سادگی کلیه نیازهای شما را برطرف می نماید. شما می توانید با دانلود برنامه راکت پلیر اندروید Rocket Player Music Player Premium به راحتی در آرشیو موسیقی خود، موزیک دلخواه خود را انتخاب و پخش نمایید.

دانلود برنامه راکت پلیر اندروید Rocket Player Music Player Premium

نسخه فول آنلاک با تمام قابلیت ها برنامه Parrot-Voice Recorder Pro ضبط صدا در اندروید

با دانلود برنامه Parrot-Voice Recorder Pro ضبط صدا در اندروید شما میتوانید با سه حرکت صداهای اطراف خود را با کیفیت بالا اچ دی ضبط کنید. رابط کاربری ساده و زیبا به شما کمک می کند صداهای ضبط شده واضح و متعادل باشد. با دانلود برنامه Parrot-Voice Recorder Pro ضبط صدا در اندروید شما می توانید در هر زمتن و مکان خاص آنرا با اتصال به سرویس های ابری گوگل درایو یا Dropbox ذخیره نمایید.برنامه Parrot-Voice Recorder Pro ضبط صدا در اندروید هیچ محدودیت زمانی یا هیچ محدودیتی در عملکرد ندارد. نسخه پرو این نرم افزار به قیمت ۱۹٫۹۹ دلار می باشد که شما می توانید این نسخه را به رایگان از سایت اپ باران دانلود نمایید.

دانلود برنامه Parrot-Voice Recorder Pro ضبط صدا در اندروید

جدیدترین نسخه موزیک پلیر اندروید Poweramp Music Player

اسکین HD بسیار زیبا

نسخه جدید 3 بیلد 708 سازگار با گوشی های جدید و اندروید 8.0

موزیک پلیر اندروید نرم افزار Poweramp Music Player از قدرتمند ترین برنامه های پخش موزیک در سیستم عامل اندروید می باشد. این نرم افزار با پوسته هایی زیبا قادر به پخش انوای فرمتهای موسیقی مانند mp3, mp4/m4a (incl. alac), ogg, wma*, flac و … می باشد. این نرم افزار دارای باس قدرتمند و قابلیت پخش موزیک ها به صورت پوشه ای می باشد. این نرم افزار دارای امتیاز ۴٫۴ از ۵ در گوگل پلی می باشد. شما میتوانید به رایگان این نرم افزار را از سایت اپ باران دانلود نمایید.

موزیک پلیر اندروید نرم افزار Poweramp Music Player

برنامه ساخت رینگتون گوشی Ringtone Maker

نسخه کرک شده و بدون تبلیغات Ringtone Maker

برنامه ساخت زنگ موبایل در اندروید Ringtone Maker برنامه ای برای ساخت زنگ دلخواه گوشی اندرویدی مطابق با سلیقه شما می باشد. شما می توانید با این برنامه و امکانت بسیار بالای این نرم افزار زنگ موبایل، زنگ هشدار و زنگ اعلان خود را به روش دلخواه وبه صورت فایلهای Mp3, AAC/MP4, 3GPP/AMR بسازید. برنامه ساخت زنگ موبایل در اندروید Ringtone Maker در گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۳ از ۵ و بیش از ۵۰۰۰۰۰۰ بار دانلود می باشد که شما میتوانید نسخه رایگان و بدون تبلیغات Ringtone Maker را به رایگان از سایت اپ باران دانلود نمایید و از آن لذت ببرید.

برنامه ساخت زنگ موبایل در اندروید Ringtone Maker Pro

برنامه تغییر صدا در اندروید Voice Changer

نسخه پریمیوم و آنلاک

دانلود برنامه تغییر صدا اندروید با برنامه Voice Changer Premium یکی از بهترین نرم افزار های تغییر صدا  در سیستم عامل اندروید می باشد. با استفاده از این برنامه و ضبط صدای خود می توانید آنرا تغییر دهید و به حالت های مختلفی مانند صدای فضایی ، صدای زنبور ، صدای حمام ، صدای ربات و … که در برنامه گنجانده شده در آورید. حتی با استفاده از این برنامه می توانید کودکان خود را سرگرم کنید. امکان اشتراک گذاری صداها بعد از تغییر صدا و ارسال از طریق ایمیل و … در این برنامه گنجانده شده است.

دانلود برنامه تغییر صدا اندروید با برنامه Voice Changer Premium