برنامه رسمی سایت جیمیل Google Gmail App برای اندروید

عرضه شده توسط کمپانی گوگل

با بیش از 5 میلیارد دانلود از گوگل پلی

Google Gmail نرم افزار جیمیل اندروید نرم افزار رسمی شرکت گوگل برای مدیریت حساب کاربری جیمیل در سیستم عامل اندروید می باشد. در دنیای ارتباطات امروزی داشتن یک ایمیل امری ضروریست و ارتباط بزقرار کردن با افراد مختلف همیشه بصورت حضوری امکان پذیر نیست لذا ذاشتن یک حساب ایمیل نیز برای هر شخص واجب است. شما می توانید هر روز با جیمیل خود به دوستانتان پیام بفزتید و یا فایل های حجیم را از طریق فایل ارسال نمایید. آخرین نسخه Google Gmail نرم افزار جیمیل اندروید را می توانید از سایت اپ باران دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار جیمیل اندروید Google Gmail

جدیدترین نسخه یاهو میل اندروید Yahoo Mail – Stay Organized

عرضه شده توسط کمپانی یاهو

چک کردن ایمیل با برنامه یاهو میل اندروید Yahoo Mail – Stay Organized دیگر کاری آسان و راحت برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. همانطور که میدانید سرویس ایمیل Yahoo بعنوان یکی از بزرگترین سرویس دهنده های ایمیلی می باشد و کاربران زیادی در سرتاسر دنیا دارد و از آنجا که در سالهای اخیر اسمارت فون های اندرویدی گسترش یافته اند کمپانی یاهو برنامه Yahoo Mail – Stay Organized را برای سیستم عامل اندروید عرضه نموده تا با آن بتوانید به راحتی ایمیل های خود را به صورت آنلاین چک نمایید.

چک کردن ایمیل با برنامه یاهو میل اندروید Yahoo Mail – Stay Organized

جدیدترین نسخه برنامه 3G Watchdog Pro اندروید

نرم افزار کنترل دیتای مصرفی در اندروید ۳G Watchdog Pro نرم افزاری مفیذ برای کنترل هزینه های خرید ترافیک و بسته های اسنترنتی می باشد. با این برنامه می توانید هر یک از برنامه های گوشی خود را کنترل کنید و ببینید که کدام یک دیتای بیشتری مصرف می کند. با نرم افزار کنترل دیتای مصرفی در اندروید ۳G Watchdog Pro قادر خواهید بود از هزینه های اضافی و نادرست ناشی از مصرف دیتای اینترنت رها شوید . پس اگر از اینترنت حجم دار استفاده می کنید و نمی خواهید تمام حجم شما تمام شود ،برنامه ۳G Watchdog Pro را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

نرم افزار کنترل دیتای مصرفی در اندروید 3G Watchdog Pro