برنامه مدیریت فایل روت اکسلپورر Root Explorer

+نسخه مود و پچ شده

با دانلود برنامه Root Explorer – روت اکسپلورر شما میتوانید به فایل های ریشه ای که در حالت عادی امکان دسترسی به آنها وجود ندارد، دسترسی داشته باشید و از انها استفاده کنند. با روت کردن گوشی امکانات بیشتری در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. برنامه Root Explorer – روت اکسپلورر بی شک یکی از بهترین نرم افزارهای اندرویدی در مبحث مدیریت فایل و یا همان فایل منیجر می باشد. برنامه Root Explorer – روت اکسپلورر به قیمت ۳٫۹۹ دلار در مارکت گوگل پلی در حال فروش می باشد که شما میتوانید آن را به رایگان از سایت اپ باران دانلودنمایید.

دانلود برنامه Root Explorer - روت اکسپلورر

بهترین نرم افزار مدیریت فایل های فشرده در اندروید برنامه ZArchiver Pro

سخه پولی و پرداخت شده با قیمت 1.50 دلار

دانلود ZArchiver Pro برنامه مدیریت فایل های فشرده در اندروید از بهترین برنامه های اندرویدی برای اکسترکت کرن فایلهای فشرده در گوشی میباشد. این نرم افزار الگوریتمی همانند نرم افزار ۷zip در سیستم عامل ویندوز در کامپیوتر را دراد. این نرم افزار دارای امتیاز ۴٫۸ از ۵ می باشد که بیش از ۴۰۰۰۰ بار توسط کاربران در پلی استور گوگل پلی دانلود و نصب شده است. ZArchiver Pro برنامه مدیریت فایل های فشرده در اندروید دارای رابط کاربری بسیار ساده می باشد و دارای محبوبیت زیادی می باشد. شما میتوانید نسخه پولی و پرداخت شده با قیمت ۲٫۰ دلار را به رایگان از سایت اپ باران دانلود نمایید.

دانلود ZArchiver Pro برنامه مدیریت فایل های فشرده در اندروید

محبوب ترین برنامه مدیریت فایل در اندروید به همراه نسخه پولی و پرو

با پشتیبانی از اندروید 5

نسخه معمولی + نسخه مود شده + نسخه پرو

بیش از 100 میلیون نصب در گوشی های اندرویدی

برنامه مدیریت فایل در اندروید ES File Explorer File Manager برنامه ای محبوب در اندروید، که بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود را در مارکت پلی استور داشته است.این برنامه مدیریت فایل امکان مدیریت بر روی فایل ها مانند کپی، انتقال، ساخت، حذف، تغییر نام ، مدیریت فایلهای فشرده برای خارج سازی و ساخت آنهاو  …  را به کاربران می دهد. قابلیت مدیریت بر روی برنامه های نصب شده در گوشی نیز  وجود دارد و می توان برنامه های نصب شده در گوشی را به صورت کامل مدیریت نمود. امکان نمایش تصویر بندانگشتی برای تصاویر و فایل های apk نیز در این نرم افزار اندرویدی وجود دارد تا بدون باز کردن آنها بتوانید آنها را مشاهده کنید. به دلیل داشتن ظاهری سبک و زیبا و همچنین قابلیت های بسیار بالای این برنامه اندریدی، محبوبیت بسیار زیادی در بین نرم افزارهای مدیریت فایل در اندروید دارد و دارای امتیاز ۴٫۶ از ۵ در گوگل پلی می باشد.در ادامه می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت اپ باران دریافت کنید.

برنامه مدیریت فایل در اندروید ES File Explorer File Manager v4.1.6.5.2

مدیریت گالری اندروید با QuickPic Gallery

QuickPic Gallery برای مدیریت گالری اندروید می باشد. با بالا رفتن تعداد عکس ها و فیلم ها در گوشی اندروید گالری گوشی کند شده و معمولا زمان بیشتری را برای نمایش فایلها سپری خواهد کرد. این نرم افزار قادر است ۱۰۰۰۰ عکس را تنها در ۲ ثانیه لیست کند. QuickPic Gallery با ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ کاربر در سرتاسر جهان بعنوان یکی از بهترین نرم افزار مدیریت گالری اندروید شناخنه می شود. QuickPic Gallery قابلیتهایی همچون مخفی سازی و رمز گذاری بر روی فایلها ، انتقال فایل از طریق wifi ، نمایش عکس های متحرک GIF و سرعت و عملکرد بالا را دارامی باشد. شما می توانید این نرم افزار را به رایگان از سایت اپ باران دانلود نمایید.

دانلود برنامه QuickPic Gallery مدیریت گالری اندروید