جدیدترین بازی PES 2018 برای اندروید

گیم پلی فوق حرفه ای و مشابه نسخه های کنسولی

بازی فقط و فقط به صورت آنلاین اجرا می شود!

دانلود بازی PES 2018 برای اندروید Pro Evolution Soccer 2018 جدیدترین بازی کمپانی KONAMI می باشد . Pro Evolution Soccer 2018 دارای گرافیک مثال زدنی با جزئیات بسیار عالی است که توانسته با رقیب خود یعنی کمپانی EA رقابت سر سختی را برقرار کند. اکنون کمپانی PES نسخه ۲۰۱۸ این بازی را برای سیستم عامل اندروید با کیفیت و گیم پلی فوق حرفه ای و مشابه نسخه های کنسولی ارائه نموده است.

دانلود بازی PES 2018 برای اندروید Pro Evolution Soccer 2018

توجه: بازی کاملاً آنلاین می باشد ادامه مطلب

بازی بسیار زیبا و خاطره انگیز بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run

بر روی تعدادی از ISP ها برای ورود به بازی باید از نرم افزارهای گذر از تحریم استفاده کنید

توجه: این بازی به خاطر آنلاین بودن و همچنین نسخه های اولیه، ممکن است با بعضی دستگاه ها سازگاری نداشته باشد.

بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run با زی ای خاطره انگیز برای نسل های قدیمی می باشد. این بازی در ابتدا توسط کمپانی ژاپنی Nintendo Co. Ltd برای کنسول میکرو عرضه شد که توانست محبوبیت بسیاز زیادی در بین کاربران خود پیدا کند بطوریکه هنوز هم هستند کسانی که این بازی را دوست داشته باشند. حال این کمپانی نسخه اندروید بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run را منتشر کرده است. برای دانلود و طریقه نصب این بازی با ادامه مطلب همراه ما باشید.

بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run

بازی جذاب PES 2017

محصول کمپانی معتبر KONAMI

بازی فقط و فقط به صورت آنلاین اجرا می شود!

دانلود بازی PES 2017 برای اندروید Pro Evolution Soccer 2017 محصول کمپانی KONAMI می باشد که در یک دهه اخیر توانسته با ارائه بازی محبوب و پرطرفدار پی اس PES محبوبیت بسیار زیادی را در بین گیمر ها بدست بیاورد. این کمپانی هیشه در رقابت بسیار نزدیکی با کمپانی EA داشته است و هر سال نسخه جدیدی از بازی محبوب خود را برای دوستدارانشان عرضه میکنند. برای دریافت بازی و نحوه راه اهندازی آن، لطفا با ما همراه باشید.

دانلود بازی PES 2017 برای اندروید Pro Evolution Soccer 2017