بازی زیبا و محبوب سونیک دش اندروید - Sonic Dash

محصول کمپانی معتبر SEGA

نسخه معمولی + نسخه مود + نسخه مود پلاس

بازی سونیک دش اندروید – Sonic Dash محصول کمپانی معروف خاطره انگیز SEGA می باشد. اگر از نسل قدیم باشید حتما کنسول SEGA را به خاطر دارید. نسلی که بیش از نصف عمر خود را در دوران کودکی و نوجوانی با این کنسول گذرانده است. از جمله بازی های معروف و پرطرفدار این کمپانی بازی سونیک بود که بسیار جذاب و خاطره انگیز بود. حال کمپانی SEGA نسل جدید این بازی را برای سبستم عامل اندروید با گرافیک و گیم پلی بالا و عالی عرضه نموده است. برای دانلود این بازی از سایت اپ باران به ما همراه باشید.

بازی سونیک دش اندروید - Sonic Dash

بازی بسیار زیبا و خاطره انگیز بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run

بر روی تعدادی از ISP ها برای ورود به بازی باید از نرم افزارهای گذر از تحریم استفاده کنید

توجه: این بازی به خاطر آنلاین بودن و همچنین نسخه های اولیه، ممکن است با بعضی دستگاه ها سازگاری نداشته باشد.

بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run با زی ای خاطره انگیز برای نسل های قدیمی می باشد. این بازی در ابتدا توسط کمپانی ژاپنی Nintendo Co. Ltd برای کنسول میکرو عرضه شد که توانست محبوبیت بسیاز زیادی در بین کاربران خود پیدا کند بطوریکه هنوز هم هستند کسانی که این بازی را دوست داشته باشند. حال این کمپانی نسخه اندروید بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run را منتشر کرده است. برای دانلود و طریقه نصب این بازی با ادامه مطلب همراه ما باشید.

بازی قارچ خور اندروید سوپر ماریو ران Super Mario Run

نسخه پرو بازی BombSquad اندروید

بیش از 10 میلیون دانلود از سایت گوگل پلی

دانلود BombSquad Pro بازی حملات بمبی در اندروید یکی از بهترین بازی های ادرویدی محبوب در بین کاربران می باشد که تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود و نصب شده است. این بازی که بر اساس پرتاب بمب بر روی دشمنان می باشد دارای چندین مرحله کوچک می باشد که خود باعث زیبایی هرچه بیشتر این بازی شده است. این بازی اندرویدی توسط کمپانی Eric Froemling توسعه و در ابتدا برای سیستم عامل IOS و سپس برای اندروید عرضه شد.

دانلود BombSquad Pro بازی حملات بمبی در اندروید